ru  
 
 
"CASTROL" ALYVŲ KAINOS
(Pilstomos alyvos 1 litro kaina su PVM)
 

CASTROL Long Life III SAE 0W-30                                  59Lt/17,08 Eur

(Visiškai sintetinė variklių alyva, sukurta bendradarbiaujant su VW grupe specialiai VW ir AUDI ilgo alyvų keitimo intervalo varikliams. Kuro ekonomija daugiau nei 5 %, puikios tepimo savybės-smarkiai mažina temperatūrą, labai sumažina trintį tarp judančių dalių, efektingai valo. Labai ilgalaikis ir pastovus patikimumas.

                                          CASTROL TXT SOFTEC 5W-40                                       35Lt /10,13Eur

(Aukštos kokybės sintetinė variklio alyva, skirta visų šiuolaikinių automobilių benzininiams ir dyzeliniams varikliams, su oro įpūtimu ar be jo. Pasižymi dideliu šlyties stabilumu, t.y. klampumo lygis visiškai išsaugomas net ir ilgai nekeičiant alyvos). 

CASTROL GTX-5 LIGHTEC 10W-40                                 21Lt/6,08Eur

(Sintetiniu pagrindu pagaminta alyva, išlaikanti puikias tepimo, aušinimo ir valymo savybes, tiek šaltame variklyje, tiek jam įkaitus. Naudojama benzininiams ir dyzeliniams lengvųjų automobilių varikliams, tame tarpe ir su turbo kompresoriumi).

CASTROL XL SAE 10W-30                                             13Lt/3,77Eur

(Visasezoninė mineraliniu pagrindu pagaminta alyva, skirta lengvųjų automobilių benzininiams ir dyzeliniams varikliams su oro įpūtimu ar be jo. Aukščiausias rezultatas pasiekiamas naudojant žiemą. Optimaliai apsaugo variklį nuo išdilimo).                

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Copyright 2007. "JARR Autoservisas"
Visos teisės saugomos